NEJMODERNĚJŠÍ ATRAKCE VE STŘEDNÍ EVROPĚ

VIRTUÁLNÍ REALITA BEAT SABER

Momentálně nejoblíbenější VR hra, máme ji jediní v ČR. Pomocí virtuálních laserových mečů hráč do rytmu hudby rozsekává přibližující se objekty.

Web: Beat Saber oficiální stránka

Air Park

Nafukovací zábavní komplex o rozměru 13 x 8m je velkou novinkou a jen u nás si ji můžete vyzkoušet.

Labyrint

Čtyřproudová skluzavka, tobogán, bazén s míčky, 3 trampolíny, houpačka beranidlo, trumpetová skluzavka a mnoho dalšího a to vše o celkové rozloze 300 m3.

Skákací pudink

Nafukovací pudink neboli polštář je skákací atrakce u nás v herní zóně o velikosti 7 x 10m.

5D kino

Usadíme vás do pohodlných sedaček, zapůjčíme aktivní 3D brýle a show může začít! Vaše sedadla se s vámi budou pohybovat téměř všemi směry, budete obklopeni prvotřídním zvukem a speciálními efekty jako je vítr nebo vodní pára, které pocit splynutí s filmem ještě více umocní. Je libo poklidnou výpravu do hlubin oceánu nebo divokou adrenalinovou jízdu na horské dráze? Vybrat si můžete z více než dvou desítek filmů různých žánrů, které pobaví celou rodinu.

Elektrická autíčka

Jedná se o vozítka pro nejmenší děti ve tvaru čtyřkolek a zvířátek.

Knoocker

Interaktivní zábavní systém, který propojuje fyzickou aktivitu s virtuální realitou. Unikátnost Knoockeru spočívá ve využití míčků k ovládání hry. Úkolem hráče je házet míčky na animace zobrazené na interaktivní stěně. Několik hráčů může míčky ve stejnou dobu házet, odrážet, či do nich dokonce kopat.

Web: Knoocker oficiální stránka

Dvě věže

Věže jsou propojeny tubusem. Z jedné věže je spuštěný spirálový tobogán a děti se na ni dostanou přes takzvanou pavoučí věž – pružné prolézací popruhy. Na druhou věž se lze dostat pomocí točitého schodiště, v horním patře jsou umístěny zavěšené válce.

Baby koutek (0-3let)

Dětský koutek je vybaven věžičkou s dvouproudovou skluzavkou a točitou skluzavkou, po obvodu jsou umístěny herní panely. V prostoru jsou potom umístěné herní skládací kostky/tvary z PUR pěny, čalouněné hračky a otočné křečkovo kolo.

Trampolíny

Dvě trampolíny o celkové velikosti 5,5×5,5m s ochrannou sítí.

Houpadla pro děti

Dětský vláček

Herní automaty